Leden 2012

Vysvědčení*

31. ledna 2012 v 17:05 | B.
Dneska ráno jsem se (asi jako každý zvás) probudila s pocit podobný slovu "Pomooooc!" Protože je (bylo) dneska vysvědčení. Učili jsme se normálně, samostřejmě jsme si stihli napsat i testíček z matematiky z terorie O.o^.Poslední hodinu nám profesorka dala vysvědčení.Postupovala podle abecedy až přišlo na řadu moje jméno,vyšla jsme z lavice a jdu směrem ke katedře. Naše úúúúžasná profesorka třídní je hrozně hodná , všechny nás pochváli jak jsme šikovný ,že máme za sebou první pololetí :D No nedivím se, že jí to překvapilo ;D. Takže slavnostní chvíle vám zdělit moje super známky..
4 z chemie , dvě 3 z ajiny a matiky , osm 2 z toho co zbylo a dvě 1 . No sranda , musim uznat že dobrý až na tu 4.Na to ,že jsem na gymplu ? :P

Jinak jsem našla super stránku na výměnu/prodej/kooupi oblečení ---http://www.votocvohoz.cz/ Mám tam taky účet prodávám pár věcí tak koukněte zde----http://www.votocvohoz.cz/member/item/my_list ;)
A kdo by se chtěl podělit o svoje vysvědčení tak napište :D**

První letošní focení 0.01

28. ledna 2012 v 14:56 | B. |  Photography
Dobíjej ;D (Nepřemýšlej ,Okresní přebor ! )
Takže dneska jsem šla s kamarádkou poprvé LETOS fotit. Šli jsme na naše hrozně moc "tajný místo" kde vůbec neprojde miliarda lidí za tu dobu co tam jsme :D. Vyzkoušela jsem stativ (protože potřebuju novou společnou fotku ) a ta už hezky visí na dveřích mého pokoje.Dlouho jsme spolu nebyli venku. Je fajn ,když spolu už nejsme ve třídě ze základky a vidíte se. Zapomlouvali jsme si , zafotili jsme si a tady je výsledek ))
A kdyby jste náhodou někdo věděl v Praze o nějakým dobrým místě na fotografovaní tak pište :) děkuju*

Výsledná společná fotka (omluvte naše vlasy dělaj si co chtěj :D* )
A ještě něco, nikdy nenastavim správnou velikost fotky, když jí jsem vkládám tak pardonuju ))

♦Zbytek fotek kde vypadáme normálně naleznete http://barufi.rajce.idnes.cz/Prvni_letosni_foceni_0.01/
A kdyby chtěl někdo vyfotit není problém ))

Essence 0.1.

27. ledna 2012 v 15:11 | B. |  Others
Hdiafnifn, docela normální pozdrav.Já se tak vyjadřuju ))
Celý týden mám dost učení, ty profesoři se fatk zbláznili. Nevím co se mám učit dřív a příští týden to samý.Musela jsme si udělat radost v podobě laku na nehty :D . Ne kecám koupila bych si to stejně , páč tenhle jsem fakt chtěla.Uplně jsem se do něj zamilovala sice je trochu problém s nanášením páč tam jsou ty třpytky,ale dá se to ))
Štve mě ,že venku není co fotit..Nevím jak u vás ,ale u nás není sníh.Je tu akorát bahno a na to fakt nic hezkýho není :D Zrovna mám stavit a nemůžu ho nikde vyzkoušet takže se těšim na pořádný jaroooo

Jo a fotka je moje :D
Je to od značky Essence colour and go č.78 → ↓←

Potřebuju -znáš to :D

23. ledna 2012 v 19:39 | B. |  Others
Mám fakt "vážnej" problém zamilovala jsem se do pár sak a nemůžu sehnat žádný, který by se jim aspoň podobalo. Chci bydlet v NY nebo Francii tak je mají určitě všude :D*


Co myslíš jaký je nejlepší ? Já bych umřela pro všechny :D*

Piece of rocks

22. ledna 2012 v 17:48 | B. |  Photography
Kousek hor , jojo je to z lyžáku.
Foceno opravdu kvalitní mobilem (ironie)
Byla to nádhera ))


Nevinnost

22. ledna 2012 v 11:18 | B. |  Others
Nevinnost ? Není to náhodou jenom vymyšlený pocit nebo slovo ? Když si slovo rozložíme vznikne mám NE a VINNÝ . Celkem zajímavý ,když slovo vinný označuje vinnu ať už za jakým koliv učelem.Ale to slovo ne..
Nevinnost! Jak si mám představit nevinnost? Nejde zhmotnit ani nemá konkrétní podobu.Není to pocit, který si můžeš prohlásit sami o sobě.Nevinnost a tobě musí říct někdo jiný.Ale ty si můžeš vybrat jestli budeš vinný nebo nevinný.Záleží na tobě..

Na vrcholu nebo dně ?

21. ledna 2012 v 19:03 | B. |  Piece of shit (diary)
Víš co mě štve ?
Když osoba, kterou považujete za kamarádku udělá něco co vás strazí na kolena (bohužel mě až na palce u nohou).
Asi takhle mít něco s klukem ze třídy.V pohodě.Proč ne ,nemusí to vždycky dopadnou i špatně.Může to bejt i krásný. Dávat si s ním pusu, když máš vážnej a dlouhej vztah s klukem, kterej by za tebe dal život a miluje tě tak, že ti to všichni závidí ?Aha, uvědom si to.
Jenom, aby si to pochopil ten kluk se líbil mě.. A ona tohle.. Jenže ten kluk se řídí koulema a né hlavou.To je potom celkem těžký že ? První den se tulit ke mě, mít spletený ruce , nechat mě na tobě usnout.. To byl pocit.Ale pak si to udělal s ní a to stačí..
Nevim jak se mám na ně teď ve škole dívat už fakt nevim
Tak kůli tomuhle jsem probrečela večer na lyžáku. Až na tuhle Šehrezádu (tak nazývám okamžiky ,který mají špatnej konec nebo se tam aspoň brečí) to byl krásně průměrnej lyžák. Aspoň jsem poznala super lidi z ostatních tříd.
Hrozně moc mi tohle pomáhá.Napsat to.Vypsat to ze sebe.

Plesujeme

13. ledna 2012 v 16:49 | B. |  Piece of shit (diary)
Ahoooj
Tak včera proběhl můj první ples na naší škole.Jelikož jsme v prváku tak nás šerpovali.Byla to super stát 4 hodiny na 11 cm podpadkách :D.Ani jsem se za celej večer nenatáhla . Moje nejhorší obavy se nenaplnili ,s nikým jsem neměla stejný šaty.Měla jsem si vzít jedny šaty ,ale nakonec jsem si koupila jiný,ještě že tak ty šaty tam měli 2 holky uplně stejný šaty :D.Tomu se říká štěstí ;). Maturanti měli super vystoupení,jedni měli masky učitelů,další meče ze Star Wars.Taky tam tancovali ukázku tanců.Bože jak ta holka tancovala sambu... ,to bylo něco úžasnýho.To musel bejt pocit ,když na ní koukala celá Lucerna.Klobouk dolů ..Už se těšim do tanečních.^^
Nooo, tak zejtra jedu se třídou na lyžáček do Rokytnice,tak se tu mějte a já zase napíšu.


Tady je fotka jak nám to slušelo.loveyouuu
PS:Já jsem ta veprostřed a okolo spolužačky ze základky.BFF

Pro fotku cokoliv ))

12. ledna 2012 v 14:33 | B. |  Photography
Tuto fotku jsem nefotila já ,ale je fakt super.
Uplně to vystihnu jednou větou -Pro fotku cokoliv. Ikdyž dávejte si bacha.Nějaký 2 holky v Americe chtěli fotku jak utíkaj před jednoucím vlakem a ten vlak je zalej :D.Já vím není to vtipný a jsem zlá,jenže to už dávno vim.. :D
Barča

B.

10. ledna 2012 v 17:12 | B. |  Photography
A jeste vás budu DNESKA otravovat
Přidávám fotku ,která je focena na nejdelší expozici a ze stativu. Kreslíme si světlem často a rádi ))